UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 8, wczoraj: 64
ogółem: 99 117

statystyki szczegółowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
CONQVISTADORES 2:9 P.O.I. - JANICKI
EKIPA ZRYW 4:3 KATALOŃCZYCY

Tabela ligowa

Oldboye » Ekstraklasa
1. KATALOŃCZYCY 9 bz
2. EKIPA ZRYW 9 bz
3. P.O.I. - JANICKI 6 bz
4. CONQVISTADORES 0 bz

Wydarzenia

GRAFIK ZAJĘĆ SPORTOWYCH- UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

  • autor: karosport, 2012-08-01 19:59

ZAJĘCIA SPORTOWE

 Karol Janicki:   2003 / 2004 / 2005/2009

Radek Fryza : 2007 /2008 /2009

..............................................................................................................

SPONSORAMI  -SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ-

 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO:

 

SPONSOR STRATEGICZNY

* Urząd Miasta Działdowo *

SPONSOR GŁÓWNY

* KiK *

 *  MAG Dystrybucja - Olsztyn *

 *ELEKTRI - hurtownia elektryczna - Wojciech Sobiech *

 *Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji- Aleksander Janicki*

Firma Budowlana Hoffer - Rafał Hoffer

DEKORGLASS  - DZIAŁDOWO

PARTNERZY

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. JANA PAWŁA II W DZIAŁDOWIE

* RODZICE *

...........................................

TRENER : KAROL JANICKI

                                                                  509 241 844

.......................................

TRENING

- ORLIK UL. MAKOWA 13

DZIAŁDOWO

 

 

  TRENINGI  MAJ 2016

   

 

PONIEDZIAŁEK  - WTOREK   - ŚRODA  -  CZWARTEK   - PIĄTEK   

                            A - 16.30    D - 16.30       A - 16.30      C - 16.30

D- 16.30                B- 18.00      C - 18.00                          B - 18.00

      

                                                             

.......................................................................................................

 

 GRUPA -                                                  GRUPA - B

1. NORBERT ZAGAJEWSKI               1. KAMIL KLIMAS

2. JAKUB NAZAREWICZ                    2. KACPER AURAST

3. CEZARY FAŁKOWSKI                    3. HUBERT GAJEK

4. CYRYL KANIGOWSKI                     4. WOJTEK  SZOSTAK

5. ROBERT MALULU                          5. KUBA WODZYŃSKI

6. JANEK MARCINIAK                        6. DOMINIK SUMIŁA

7. MATEUSZ AUGUSTYNOWICZ          7. FILIP KRYSTOWCZYK

8. BARTEK BARTNICKI                        8. ARTUR EWERTOWSKI

9. OSKAR BARWIŃSKI                        9. ŁUKASZ BORUSZEWSKI

10. KAMIL SOCHA                              10. ADRIAN TOLAK

11. JANEK PLEŃKOWSKI                    11. ARTUR TRYLSKI

12. STAŚ PRZASNYSKI                       12. MATEUSZ CEGIEŁKA

13.  BARTEK KOCIĘBA                       13. MAKS MROWIŃSKI

14. CZAREK ROCHON

15. ADAM  BUSK

16. AREK KUCHCIŃSKI

17. GRACJAN ZIELIŃSKI

18. KACPER WAWRZYŃSKI

19. JAKUB WAWRZYŃSKI

20. ALEKS SKUZA

21. TOMEK CEDLERSKI

22. ANTEK DRYGULSKI

23. KACPER GŁUŚNIEWSKI 

24. KACPER SIEMIANOWSKI

25. NIKODEM SZTANDERSKI 

26.FILIP ORŁOWSKI 

27.  BŁAŻEJ JARZYNKA

...............................................

GRUPA - C                                  GRUPA - D ( 2008/2009 )

1.  ANTEK BOJAROWSKI                        1. FRANEK SZTANDERSKI

2. NORBERT AURAST                              2. WOJTEK IWAN

3. JAKUB RYCHCIK                                  3. KAROL ŁAZARCZYK

4. KACPER MALUCHNIK                           4. BARTEK PSIUK

5. HUBERT DRAPAŁA                                5. JANEK JABŁOŃSKI

6. JAKUB  SIEDLIKOWSKI                         6. JAKUB DOBUDZKI

7. JAKUB SZAŁAMACHA                            7. MATEUSZ MIUSZEWSKI

8.KUBA WÓŁKIEWICZ                               8. ANTEK KONOPKA

9. OSKAR SOWIŃSKI                                 9.HUBERT MENDALKA

10. PATRYK GRZYBICKI                              10. FILIP JANIK

11. IGOR KACZOREK                                   11. WIKTOR STRZELEC

12. ROBERT ŚLIWKA                                  12. WITEK WENT

13. BARTEK ŁAZARCZYK                            13. JAKUB SUWIŃSKI

14.  BARTEK KARBOWSKI                          14. SEWERYN MODRZEWSKI

15. KRAJEWSKI RADEK                              15. MIKOŁAJ MOSTEK

16. KRAJEWSKI JAKUB                               16. IGOR LEŚNIKOWSKI

 

- TRENER: RADEK FRYZA - 500 178 600     

.............................................

 

 

 


Aktualności

PIŁKARSKA AMATORSKA LIGA MISTRZÓW 2016- OD KWIETNIA-ORLIK...

  • autor: karosport, 2014-04-09 19:17

Zagraj z o MISTRZOSTWO „Piłkarskiej Amatorskiej Ligi Mistrzów”.  2016

Działdowo – orlik ul. Makowa 13 .

 Organizatorzy ( UKS Sokół Działdowo – Karol Janicki, Radek Fryza )

info:    509 241 844

  • DRUŻYNY MOGĄ LICZYĆ MAKSYMALNIE  15  ZAWODNIKÓW ./ kadra meczowa 10
  •  MINIMALNA ILOŚĆ ZAWODNIKÓW  - 8.
  •   JEST MOŻLIWOŚĆ WYKREŚLENIA ZAWODNIKA. ( KONTUZJA , WYJAZD, REZYGNACJA ipt.)  I DOPISANIE INNYCH  ZAWODNIKÓW NIE GRAJĄCYCH WCZEŚNIEJ W ŻADNEJ Z DRUŻYN – OPŁATA ZA DOPISANIE W CZASIE ROZGRYWEK – 40 ZŁ ZA 1 OSOBĘ.

regulamin:

• w rozgrywkach mogą brać udział osoby , które w roku bieżącym ukończyły 18 lat i starsi .

• Osoby poniżej 18 roku życia ( nie miej niż 17 lat) - zgoda pisemna rodziców na udział w rozgrywkach.

• maksymalna ilość zawodników zgłoszonych do zespołu na cały sezon wynosi 15 osób .( na meczu uczestniczy max 10 zawodników – KADRA MECZOWA)

udział w rozgrywkach mogą brać zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek ligowych różnych szczebli oprócz zawodników zgłoszonych do 3 i 4 ligi ( za wyjątkiem urodzonych w roku 1997 i młodsi- ) .

gra: 5 + 1 ( 4 rezerwowych)

czas gry:  2 x 20 min.

zmiany zawodników w trakcie meczu: lotne - hokejowe – w strefie zmian .

obowiązują kary: żółte i czerwone kartki ( 4 żółte – 1 mecz pauzy, 6 żółta – pauza,  8 żółta –pauza- itd. ), czerwona  bezpośrednia – 2 mecze pauzy, druga czerwona kartka bezpośrednia  tego samego zawodnika – 4 mecze pauzy.

jedna grupa – każdy z każdym ( wiosna / jesień)

• podczas trwania rozgrywek prowadzona jest klasyfikacja: najlepszego strzelca, bramkarza, zawodnika, drużyn „Fair Play” – najmniejsza ilość otrzymanych kartek.

• Zawody rozgrywane są na podstawie „UPROSZCZONYCH” przepisów gry w piłkę nożną zgodnie z niniejszym regulaminem i obowiązującymi przepisami gry w piłkę nożną PZPN. – bez spalonego.

3. Kary i ich konsekwencje.

W rozgrywkach w stosunku do zawodników  stosuje się: upomnienia słowne, napomnienia ( żółta kartka) i wykluczenia z meczu (czerwona kartka). W drastycznych przypadkach łamania przepisów po wspólnej decyzji sędziego i organizatora, może nastąpić wykluczenie z rozgrywek. Kary są ewidencjonowane a ich sumowanie wiąże się z kolejnymi konsekwencjami. Za poza boiskowe zachowanie,( obrażanie sędziego, organizatorów lub innych uczestników rozgrywek może skutkować wykluczeniem z rozgrywek. )

A) Orzeczenie przez sędziego głównego wspomnianych kar następuje w szczególności:

- za komentowanie decyzji sędziego, używanie wulgaryzmów oraz obrażanie sędziego, zawodników przeciwnej drużyny i kibiców grozi żółta kartka, w przypadku powtarzania się takich zachowań grozi czerwona i usunięcie  z rozgrywek.

- za nieprawidłowe zmiany zawodników, dla wchodzącego wcześniej lub poza strefą zmian (żółta kartka)

Za wybitnie niesportowe zachowanie się, zawodnik może być ukarany surowszą karą – do wykluczenia z rozgrywek  ligi. Nie zastosowanie się do w/w kar równoznaczne jest z rezygnacją z gry. Wszystkie powyższe kary mogą być również stosowane w stosunku zawodników  z ławki rezerwowych).

4. Inne postanowienia

A) Organizatorzy nie odpowiadają za zdrowie i ewentualne kontuzje zawodników, przystąpienie do rozgrywek zawodników pełnoletnich następuje na ich odpowiedzialność.

B) W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz picia alkoholu oraz palenia tytoniu.

C) Wszelkie sprawy sporne wynikłe w czasie trwania rozgrywek lub nie ujęte w powyższym regulaminie będą rozstrzygane przez organizatorów, sędziego ligi.

Organizatorzy zastrzegaj sobie prawo wyłącznej interpretacji niniejszego regulaminu oraz wprowadzenia ewentualnych zmian, które zostaną podane do wiadomości kierownikom zespołów

.....................................................................

• Zawody rozgrywane są na podstawie „UPROSZCZONYCH” przepisów gry w piłkę nożną zgodnie z niniejszym regulaminem i obowiązującymi przepisami gry w piłkę nożną PZPN. – bez spalonego.

 

• System punktacji :za zwycięstwo przyznaje się 3 punkty za remis przyznaje się 1 punkt

 

• Kolejność drużyn w tabeli decyduje ilość zdobytych punktów:

 W przypadku równej ilości punktów przez dwie lub więcej drużyn o zajętym miejscu w tabeli decydują w kolejności: 1. korzystniejsza różnica bramek strzelonych i straconych we wszystkich spotkaniach lub między zainteresowanymi zespołami -2.  większa ilość ZWYCIĘSTW, 3. większa ilość  strzelonych bramek.

( BRAMKARZ NIE MOŻE KOPNĄĆ PIŁKI Z "WOLEJA"- po podrzucie piłki ręką .

- RZUCA  RĘKĄ LUB KOPIE Z PODŁOŻA.

Po wyjściu piłki za linię bramkową , bramkarz wznawia z "5 M" - musi rozegrać piłkę  na własnej połowie. Z gry piłkę kopie w dowolne miejsce.  Auty  wyrzucamy ręką .

 Interpretacja i zmiany  regulaminu należy do organizatora.

 Organizator nie zapewnia ubezpieczenia zawodników z tytułu NNW.
 


ZAPISY DO SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

  • autor: karosport, 2013-04-05 16:35

TRWAJĄ ZAPISY DO SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ  UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

CHŁOPCY I DZIEWCZYNKI ROCZNIK 2008 / 2009

INFORMACJE I ZAPISY:

KAROL JANICKI - 509 241 844

RADEK FRYZA - 500 178 600



Reklama

Kalendarium

06

05-2016

piątek

07

05-2016

sobota

08

05-2016

niedziela

09

05-2016

pon.

10

05-2016

wtorek

11

05-2016

środa

12

05-2016

czwartek

Statystyki drużyny

galeria - ZDJĘCIA Z ZAJĘĆ SPORTOWYCH