UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Kipsta F700

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 4, wczoraj: 98
ogółem: 82 149

statystyki szczegółowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
CONQVISTADORES 2:8 KATALOŃCZYCY
DEKORGLASS 1:3 RED DEVILS UNITED
P.O.I. - JANICKI 2:4 ARESZT ŚLEDCZY DZIAŁDOWO

Tabela ligowa

Oldboye » Ekstraklasa
1. KATALOŃCZYCY KATALOŃCZYCY 27 bz
2. ARESZT ŚLEDCZY DZIAŁDOWO ARESZT ŚLEDCZY DZIAŁDOWO 24 bz
3. DEKORGLASS DEKORGLASS 11 bz
4. RED DEVILS UNITED RED DEVILS UNITED 10 plus
5. P.O.I. - JANICKI P.O.I. - JANICKI 8 minus
6. CONQVISTADORES CONQVISTADORES 7 bz

Wydarzenia

GRAFIK ZAJĘĆ SPORTOWYCH- UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

  • autor: karosport, 2012-08-01 19:59

ZAJĘCIA SPORTOWE

 Karol Janicki:   2003 / 2004 / 2005

Radek Fryza : 2007 /2008

..............................................................................................................

SPONSORAMI  -SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ-

 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO:

 

SPONSOR STRATEGICZNY

* Urząd Miasta Działdowo *

SPONSOR GŁÓWNY

 *  MAG Dystrybucja - Olsztyn *

 *ELEKTRI - hurtownia elektryczna - Wojciech Sobiech *

 *Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji- Aleksander Janicki*

Firma Budowlana Hoffer - Rafał Hoffer

DEKORGLASS  - DZIAŁDOWO

PARTNERZY

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. JANA PAWŁA II W DZIAŁDOWIE

* RODZICE *

...........................................

TRENER : KAROL JANICKI

                                                                  509 241 844

.......................................

TRENING

- ORLIK -

UL. MAKOWA 13

DZIAŁDOWO

 

TRENINGI  WRZESIEŃ 2015 

 

 - WTOREK   - ŚRODA   -  CZWARTEK   - PIĄTEK   

A-16.30         C-17.00        A-16.30          C-17.30     

                    B-18.30                             B-18.30         

 

 

ELIMINACJE TURNIEJU O PUCHAR PREMIERA 2015

ŚRODA - 9 WRZESIEŃ - GODZ. 18.30 - 20.00.

GRUPA :  A i B  ( NAGRODY DLA WSZYSTKICH )

 

.......................................................................................................

 

 GRUPA -                                                  GRUPA - B

1. JAKUB NAZAREWICZ                          1. Błażej Jarzynka

2. MATEUSZ AUGUSTYNOWICZ             2.KAMIL JARZYNKA

3.  FRANEK BOJAROWSKI                     3. TOMEK CEDLERSKI

4. AREK KUCHCIŃSKI                             4. NIKODEM BOROWSKI

5. Marcin Sawula                                  5. HUBERT GAJEK

6. MACIEJ SAWULA                                 6. FILIP ŚWINIARSKI

7. OSKAR BARWIŃSKI                            7. MARCIN SKWARSKI

8. JASIEK MARCINIAK                            8. Kacper Aurast

9.BARTEK BARTNICKI                              9. KAMIL KLIMAS

10. GRACJAN ZIELIŃSKI                        10. WOJTEK SZOSTAK

11. ALEKS SKUZA                                    11. MATEUSZ  CEGIEŁKA

12. KAMIL SOCHA                                   12.ANTEK BOJAROWSKI

13. CZAREK FAŁKOWSKI                        13. JAKUB WODZYŃSKI

14. STAŚ PRZASNYSKI                            14. KAROL DĄBROWSKI

15. CZAREK ROCHON                             15. DOMINIK SUMIŁA

16. ADAM BUSK                                       16. FILIP KRYSTOWCZYK

17. Arek Kuchciński                  17. KACPER SIEMIANOWSKI

18. BARTEK KOCIĘBA                             18. FILIP ORŁOWSKI

19. ROBERT MALULU                              19. MAKS MROWIŃSKI

20. JAŚ PLEŃKOWSKI                              20. PAWEŁ PIEKARSKI

21. CYRYL KANIGOWSKI                         

22. KACPER WAWRZYŃSKI                     

23. JAKUB WAWRZYŃSKI                        

24.ARTUR TRYLSKI        

25. NORBERT ZAGAJEWSKI                        

                                                             

GRUPA - C  ( ROCZNIK 2006 / 2007 )

1. NORBERT AURAST            

2.MIŁOSZ BŁASZKIEWICZ
3. JAKUB SZAŁAMACHA 

4. WIKTOR WALCZAK

5. JAKUB RYCHCIK       

6.  HUBERT DRAPAŁA

7. DAWID RICHTER        

8. KACPER MALUCHNIK

 9. JAKUB WÓŁKIEWICZ

10.FRANEK SZTANDERSKI

11. MIKOŁAJ PIETRZAK       

 12. BARTEK SOBIESIAK

13. ANTONI BOJAROWSKI  

 14. JAKUB SIEDLIKOWSKI

 15. WITOLD WENT

16.KAMIL JARZYNKA   

 17.ADRIAN ROSIK 

18. DANIEL HASIAK

19. PATRYK GRZYBICKI

20. WOJTEK SAWICKI

21. JAKUB DOBUDZKI

22. JAN KOŚMIRCZUK

23. MIŁOSZ ROCHOŃ

24. KAROL ŁAZARCZUK

25. WOJTEK IWAN

26. IGOR KRUPIŃSKI

27. MAREK KUCHARSKI

28. ADAM MAKARSKI

29. ADAM STRUŻYŃSKI

 

- TRENER: RADEK FRYZA - 500 178 600

.............................................

 

 

 


Aktualności

SOKÓŁ CUP 2015 - WRZESIEŃ

  • autor: karosport, 2013-09-03 10:54

6.09.2015 – rocznik 2004 -

PRZYJAZD DRUŻYN - ORLIK - UL. MAKOWA 13 ( GODZ. 8. 30)

GODZ. 9.00 -ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

1. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - I

2. UKS  SOKÓŁ DZIAŁDOWO - II

3. MKS JEZIORANY

4. DWÓJKA NIDZICA

5. AP STOMIL OLSZTYN

6. CONSTRACT LUBAWA

7. AP STOMIL OLSZTYN  ( druga grupa)

8.  DWÓJKA NIDZICA - II

..............................

GRUPA - A                                                          GRUPA - B

1. SOKÓŁ DZIAŁDOWO- I                           1. SOKÓŁ DZIAŁDOWO II

2. AP STOMIL OLSZTYN I                           2. MKS JEZIORANY

3. CONSTRACT LUBAWA                            3. DWÓJKA NIDZICA I

4. DWÓJKA NIDZICA II                                4. AP STOMIL OLSZTYN II

 

GRUPA A  SOKÓŁ I  VS DWÓJKA NIDZICA II - godz. 9.00

GRUPA  A  AP STOMIL OLSZTYN VS CONSTRACT LUBAWA - godz. 9.18

GRUPA B SOKÓŁ II  VS AP STOMIL OLSZTYN II - godz. 9.36

GRUPA B MKS JEZIORANY VS DWÓJKA NIDZICA I - godz. 9.54

GRUPA A SOKÓŁ I VS CONSTRACT LUBAWA - godz. 10.12

GRUPA A DWÓJKA NIDZICA II VS AP STOMIL OLSZTYN I - godz. 10.30

GRUPA B SOKÓŁ II VS DWÓJKA NIDZICA I - godz. 10.48 

GRUPA B AP STOMIL OLSZTYN II VS MKS JEZIORANY  - godz. 11.06

GRUPA A SOKÓŁ I VS AP STOMIL OLSZTYN I  - godz. 11.24

GRUPA A CONNSTRACT LUBAWA VS DWÓJKA NIDZICA II - godz. 11.42

GRUPA B SOKÓŁ II VS MKS JEZIORANY - godz. 12.00

GRUPA B DWÓJKA NIDZICA I VS AP STOMIL OLSZTYN II  - godz. 12.18

 

KONKURS ŻONGLERKI.

ĆWIERĆFINAŁ

A1 VS 4 B   , 1B VS 4A

2B VS 3A     ,  2A VS 3B

PÓŁFINAŁY - ZWYCIĘSCY ĆWIERĆFINAŁU

MECZ O 3 MIEJSCE

MECZ O 1 MIEJSCE.

 

CHŁOPCY Z DRUŻYNY SOKÓŁ DZIAŁDOWO - ZABIERAMY :

STRÓJ CZARNY ( KOSZULKA,SPODENKI,GETRY + OCHRANIACZE )

ZBIÓRKA GODZ. 8.20 -ORLIK

 

UKS SOKÓŁ DZ-WO - I                            UKS SOKÓŁ DZ-WO - II

1. FRANEK BOJAROWSKI BR                1.  ARTUR TRYLSKI                             

2. OSKAR BARWIŃSKI                           2. NIKODEM SZTANDERSKI

3. KAMIL SOCHA                                   3. FILIP ORŁOWSKI

4. CZAREK ROCHON                             4. JAKUB NAZAREWICZ

5. KACPER WAWRZYŃSKI                    5. ALEKS SKUZA

6. STASIEK PRZASNYSKI                      6. HUBERT GAJEK BR

7. NORBERT ZAGAJEWSKI                    7. MATEUSZ CEGIEŁKA

8. BARTOSZ BARTNICKI                         8. KACPER SIEMIANOWSKI

9. GRACJAN ZIELIŃSKI                           9. MACIEJ SAWULA

10. JANEK PLENKOWSKI                      10. MAKS MROWIŃSKI

11.                                                         11.

12.                                                         12.

...........................................................................................

13.09.2015  – rocznik 2005 /

1. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO ( KLASA SPORTOWA )

2. 12 WŁOCŁAWEK

3. APN DZIAŁDOWO

4. CONSTRACT LUBAWA

5. GKS WIKIELEC

6. AP STOMIL OLSZTYN - I

7. AP STOMIL OLSZTYN - II

8. DON BOSCO OSTRÓDA

 

20.09.2015 – rocznik 2008 / zapisy do 13.09.2015

1. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

2. 12 WŁOCŁAWEK

3. UKS MAŁY JEZIORAK IŁAWA - I

4. UKS MAŁY JEZIORAK IŁAWA - II

5. WKRA DZIAŁDOWO

6.wolne

7.wolne

8.wolne

 

27.09.2015 – rocznik 2007 / zapisy do 20.09.2015

1. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - I

2. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - II

3. APN DZIAŁDOWO

4. PONCIO LIDZBARK

5. UKS MAŁY JEZIORAK IŁAWA - I

6. UKS MAŁY JEZIORAK IŁAWA - II

7.wolne

8.wolne

 

4.10.2015 – rocznik 2003 / zapisy do 27.09.2015

1. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - I

2. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - II

3.

4.

5.

6.

7.

8.

( NIEDZIELA)   Działdowo

 Województwo: Warmińsko - Mazurskim

ZGŁOSZENIA I ZASADY UDZIAŁU

Potwierdzamy przyjazd na e-mail : karol005@o2.pl  i TEL. 509 241 844  ( KAROL JANICKI )

- o udziale w turnieju  decyduje kolejność zgłoszeń

 – maksymalnie 8 zespołów w turnieju.

 

 

SPONSORZY:

URZĄD MIASTA DZIAŁDOWO

MAG DYSTRYBUCJA - OLSZTYN

P.O.I.-JANICKI DZIAŁDOWO

DEKORGLASS - DZIAŁDOWO

HOFFER- FIRMA BUDOWLANA DZIAŁDOWO

ELEKTRI - HURTOWNIA ELEKTRYCZNA DZIAŁDOWO - WOJCIECH SOBIECH

KKWSPORT.PL / VITASPORT - GDYNIA / WARSZAWA

POLSAT CYFROWY / PLUS - LESZEK POMIANOWSKI DZIAŁDOWO

BHP PARTNER  - ROMAN RUCZYŃSKI

PATRNERZY:

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W DZIAŁDOWIE

RODZICE - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

 

 

 

 

 



Reklama

Kalendarium

05

09-2015

sobota

06

09-2015

niedziela

07

09-2015

pon.

08

09-2015

wtorek

09

09-2015

środa

10

09-2015

czwartek

11

09-2015

piątek

Statystyki drużyny

galeria - ZDJĘCIA Z ZAJĘĆ SPORTOWYCH