UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 2, wczoraj: 116
ogółem: 52 542

statystyki szczegółowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
TOP - TRANS - KATALOŃCZYCY 4:1 P.O.I. - Janicki
DEKORGLASS TYTANI RYBNO
JUPIK TEAM 6:7 CONQUISTADORES

Wydarzenia

GRAFIK ZAJĘĆ SPORTOWYCH- UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

  • autor: karosport, 2012-08-01 19:59

ZAJĘCIA SPORTOWE

 rocznik : 2003 i 2004 / 2005

..............................................................................................................

SPONSORAMI  -SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ-

 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO:

 

SPONSOR STRATEGICZNY

* Urząd Miasta Działdowo *

SPONSOR GŁÓWNY

 *  MAG Dystrybucja - Olsztyn *

 *ELEKTRI - hurtownia elektryczna - Wojciech Sobiech *

 *Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji- Aleksander Janicki*

PARTNERZY

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. JANA PAWŁA II W DZIAŁDOWIE

* RODZICE *

...........................................

TRENER : KAROL JANICKI

                                                                  509 241 844

.......................................

 

 PLAN ZAJĘĆ 

PAŹDZIERNIK  2014

poniedziałek     wtorek    środa         czwartek

grupa -                       grupa - A       Grupa - B            Grupa - A

16.30-18.00                 16.30 - 18.00     16.30 - 18.00         16.30 - 18.00

................................................................................................................

OD 27.10.2014

- SALA GIMNASTYCZNA

UL. POLNA 11

DZIAŁDOWO

...................................................................................................................

PONIEDZIAŁEK    ------  WTOREK     -----      CZWARTEK    -----------    PIĄTEK

....................................................................................................................

GRUPA - B                  GRUPA - C            GRUPA -             GRUPA - A

GODZ. 16.00-17.30       19.00-20.30                17.30 - 19.00              17.00 - 18.30

.....................                                                                                 ..................

GRUPA - A                                                                    GRUPA - B

19.00 - 20.30                                                                                   18.30 - 20.00

.....................................................................................................

PRZYNOSIMY STROJE TYMBARK

( KOSZULKA + SPODENKI )  -

zostaną przekazane nowej GRUPIE !! - C .

...................................................................

GRUPA -                                                  GRUPA - B

1. ADAM BOURDON                                1. JAKUB NAZAREWICZ

2. MATEUSZ AUGUSTYNOWICZ             2. HUBERT GRZELA

3. BARTEK GROMADKIEWICZ                3. BŁAŻEJ JARZYNKA

4. AREK KUCHCIŃSKI                             4. KAMIL JARZYNKA

5. MARCIN SAWULA                                5. TOMEK CEDLERSKI

6. MACIEJ SAWULA                                 6. KACPER SIDOROW

7. OSKAR BARWIŃSKI                            7. OSKAR BOROWSKI

8. JASIEK MARCINIAK                            8. NIKODEM BOROWSKI

9. ANTEK BRZOZOWSKI                         9. HUBERT GAJEK

10. BARTEK BARTNICKI                         10. NIKODEM SZTANDERSKI

11. HUBERT KILANOWSKI                      11. FILIP ORŁOWSKI

12. KAMIL SOCHA                                   12. BARTEK LEŚNIKOWSKI

13. CZAREK FAŁKOWSKI                        13. FILIP ŚWINIARSKI

14. STAŚ PRZASNYSKI                            14. MARCIN SKWARSKI

15. CZAREK ROCHON                             15. DANIEL HASIAK

16. ADAM BUSK                                       16. KAMIL KLIMAS

17. KACPER  GŁUŚNIEWSKI                   17. ALEKS SKUZA

18. BARTEK KOCIĘBA                             18. WOJTEK SZOSTAK

19. ROBERT MALULU                              19. MATEUSZ  CEGIEŁKA

20. JAŚ PLEŃKOWSKI                              20. ANTEK BOJAROWSKI

21. GRACJAN ZIELIŃSKI                          21. JAKUB WODZYŃSKI

22. KACPER WAWRZYŃSKI                      22.   FILIP KRYSTOWCZYK

23. JAKUB WAWRZYŃSKI                           23. KAROL DĄBROWSKI

24. CYRYL KANIGOWSKI                            24. DOMINIK SUMIŁA

                                                                  25.  ARTUR TRYLSKI

 

GRUPA - C  ( ROCZNIK 2006 / 2007 )

( KAŻDY PIĄTEK GODZ. 17.00-(ORLIK - UL. MAKOWA 13 )

- TRENER: RADEK FRYZA

( LISTA WKRÓTCE )

.............................................

 

 

 


Aktualności

TURNIEJ PIŁKARSKI Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU...

  • autor: karosport, 2013-09-03 10:54

- TURNIEJ PIŁKARSKI Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU 2014 / 2015

rocznik  2003  i młodsi

( ELIMINACJE GMINNE - LISTOPAD - ORLIK )

 

 

UKS SOKÓŁ  DZIAŁDOWO                       UKS SOKÓŁ II DZIAŁDOWO


1. MATEUSZ AUGUSTYNOWICZ                   1. FRANEK BOAJROWSKI

2. JASIEK MARCINIAK                                 2. OSKAR BARWIŃSKI

3. ANTEK BRZOZOWSKI                              3. BARTEK BARTNICKI

4. KAMIL SOCHA                                         4. CZAREK FAŁKOWSKI

5. CZAREK ROCHON                                    5. STAŚ PRZASNYSKI

6. BARTEK KOCIĘBA                                   6. GRACJAN ZIELIŃSKI

7. ROBERT MALULU                                    7. BARTEK GROMADKIEWICZ

8. MARCIN SAWULA                                    8. MACIEJ SAWULA

9. CYRYL KANIGOWSKI                               9. HUBERT KILANOWSKI

10. ADAM BOURDON                                   10. JAŚ PLEŃKOWSKI

 

OBOWIĄZUJE :                                         OBOWIĄZUJE :

STRÓJ - MASITA                                      STRÓJ ADIDAS  ( CZARNY )

-koszulka niebieska                                 DRES KLUBOWY.

- spodenki - białe                                     OCHRANIACZE- OBOWIĄZKOWE

- getry-  czarne .

DRES KLUBOWY.

OCHRANIACZE OBOWIĄZKOWE.                                    

 

 

 

 

 

 

 

 



Reklama

Kalendarium

21

10-2014

wtorek

22

10-2014

środa

23

10-2014

czwartek

24

10-2014

piątek

25

10-2014

sobota

26

10-2014

niedziela

26

10-2014

niedziela

Statystyki drużyny

galeria - ZDJĘCIA Z ZAJĘĆ SPORTOWYCH