UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 41, wczoraj: 60
ogółem: 106 474

statystyki szczegółowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
EKIPA ZRYW 7:2 CONQVISTADORES
KATALOŃCZYCY 2:4 P.O.I. - JANICKI

Tabela ligowa

Oldboye » Ekstraklasa
1. P.O.I. - JANICKI 12 plus
2. KATALOŃCZYCY 12 minus
3. EKIPA ZRYW 12 bz
4. CONQVISTADORES 0 bz

Wydarzenia

SOKÓŁ CUP 2016 -

  • autor: karosport, 2013-09-03 10:54

  TURNIEJ PIŁKARSKI

SOKÓŁ  CUP- 2016

DZIAŁDOWO

ORLIK – UL. MAKOWA 13

 

rozpoczęcie godz. 10.00. ( orlik ul. Makowa 13 Działdowo)

TURNIEJ ROCZNIK 2007 ( 25.09.2016 )

1 X 12 min.

 

1. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO   1. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO II

2. MAŁY JEZIORAK IŁAWA I    2. MAŁY JEZIORAK IŁAWA  II

3.  MŁAWIAN MŁAWA             3.  AP OSTRÓDA

4. Młode Talenty CSIR Susz   4. NAKI  OLSZTYN 

 

1. SOKÓŁ DZIAŁDOWO  - MŁODE TALENTY CSIR SUSZ  - 10.00 - 10.12

2. MAŁY JEZIORAK IŁAWA  - MŁAWIANKA MŁAWA - 10.15 - 10.27

3. SOKÓŁ DZIAŁDOWO II  - NAKI OLSZTYN  - 10.30 - 10.42

4. MAŁY JEZIORAK IŁAWA II -  AP OSTRÓDA  - 10.45 - 10. 57

5. SOKÓŁ DZIAŁDOWO  - MAŁY JEZIORAK   - 11.00 - 11.12

6. MŁAWIANKA MŁAWA  - MŁODE TALENTY CSIR SUSZ   11.15 - 11.27

7. SOKÓŁ DZIAŁDOWO II  - MAŁY JEZIORAK IŁAWA II  - 11.30 - 11.42

8. AP OSTRÓDA  - NAKI OLSZTYN   11.45 - 11.57

9. SOKÓŁ DZIAŁDOWO  - MŁAWIANKA MŁAWA   12.00 - 12.12

10. MAŁY JEZIORAK IŁAWA - MŁODE TALENTY CSIR SUSZ  12.15 - 12.27

11. SOKÓŁ DZIAŁDOWO II  - AP OSTRÓDA   12.30 - 12.42

12. MAŁY JEZIORAK IŁAWA II  - NAKI OLSZTYN 12.45 - 12.57

 

KONKURS - PROWADZENIE PIŁKI PO SLALOMIE NA CZAS  ( DRUŻYNOWY )

                                           13.10 - 13.25

 

13.30-13.42                                               13.45- 13.57

( 1 ) ĆWIERĆFINAŁ ( A1 - B 4 )        ( 2 ) ĆWIERĆFINAŁ ( B1 - A 4 )

                  

14.00 - 14.12                                       14.15 - 14.27

( 3 ) ĆWIERĆFINAŁ ( B2 - A 3 )         ( 4) ĆWIERĆFINAŁ  ( A2 - B 3 )

 

( - 1 - PÓŁFINAŁ ) 14.30-14.42            (  - 2 -  PÓŁFINAŁ ) 14.45 - 14.57

 

MECZ O 3 - MIEJSCE  - 15.15 - 15.27

MECZ O 1 MIEJSCE   15.30 - 15. 42

 

ROZDANIE NAGRÓD  - 15. 55

.................................................................

 

TURNIEJ ROCZNIK 2005 ( 2 . 10. 2016 )

1. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

2. MKS PRZASNYSZ

3. AP OSTRÓDA

4. APN STOMIL OLSZTYN

5. DAP RYPIN

6. MŁODE TALĘTY CSIR SUSZ - rezerwacja

7. GOL BRODNICA - rezerwacja

8. ........................................................

 

 

 


Aktualności

TRENING WRZESIEŃ 2016

  • autor: karosport, 2016-06-27 13:34

TRENINGI - WRZESIEŃ  2016

ORLIK - UL. MAKOWA 13 DZIAŁDOWO

GRUPA - A  ( rocznik 2004/2005 )

ŚRODA  GODZ. 16.30 

PIĄTEK  GODZ. 16.30

.......................

GRUPA - B  ( rocznik 2007/2008 )

WTOREK GODZ. 18.00 

CZWARTEK - GODZ. 18.00

PIĄTEK GODZ. 18.00

.....................

GRUPA - C  ( rocznik 2009/2010 )

WTOREK GODZ. 16.30 

CZWARTEK GODZ. 16.30 


GRAFIK ZAJĘĆ SPORTOWYCH- UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

  • autor: karosport, 2012-08-01 19:59

ZAJĘCIA SPORTOWE

 Karol Janicki:   2003 / 2004 / 2005/2009

Radek Fryza : 2007 /2008 /2009

..............................................................................................................

SPONSORAMI  -SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ-

 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO:

 

SPONSOR STRATEGICZNY

* Urząd Miasta Działdowo *

SPONSOR GŁÓWNY

* KiK *

Robert Mendalka P.P.H.U. "Color-Bet

 *  MAG Dystrybucja - Olsztyn *

 *ELEKTRI - hurtownia elektryczna - Wojciech Sobiech *

 *Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji- Aleksander Janicki*

Firma Budowlana Hoffer - Rafał Hoffer

DEKORGLASS  - DZIAŁDOWO

PARTNERZY

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. JANA PAWŁA II W DZIAŁDOWIE

* RODZICE *

...........................................

TRENER : KAROL JANICKI

                                                                  509 241 844

.......................................

TRENING

- ORLIK UL. MAKOWA 13

DZIAŁDOWO

.......................................................................................................

 

 GRUPA -                               GRUPA - B

1. NORBERT ZAGAJEWSKI                     1.   WITOLD WENT

2. JAKUB  NAZAREWICZ                         2. JAKUB WÓŁKIEWICZ

3. ARTUR TRYLSKI                                 3. JAKUB KRAJEWSKI

4. MATEUSZ AUGUSTYNOWICZ              4. OSKAR SOWIŃSKI

5. BARTOSZ BARTNICKI                         5. HUBERT DRAPAŁA

6. OSKAR BARWIŃSKI                            6. ADAM STRUŻYŃSKI

7. KAMIL SOCHA                                     7. JAKUB DOBUDZKI

8. JANEK PLEŃKOWSKI                          8. JAN JABŁOŃSKI

9. STASIEK PRZASNYSKI                        9. WOJTEK IWAN

10. CZAREK ROCHON                              10. RADOSŁAW KRAJEWSKI

11. GRACJAN ZIELIŃSKI                          11. BARTOSZ SOBIESIAK

12. KACPER WAWRZYŃSKI                      12. JAKUB SZAŁAMACHA

13. ALEKS SKUZA                                    13. NORBERT AURAST

14. ANTEK DRYGULSKI                            14. KACPER  MALUCHNIK

15. KACPER AURAST                                15. ANTEK BOJAROWSKI

16. NIKODEM SZTANDERSKI                     16.  IGOR KACZOREK

17. FILIP ORŁOWSKI                                 17. ROBERTŚLIWKA

18. HUBERT GAJEK                                    18.  BARTOSZ  PSIUK

19. BŁAŻEJ JARZYNKA                                19. FRANCISZEK SZTANDERSKI

20. WOJTEK SZOSTAK                                20. KAROL ŁAZARCZYK

21. MATEUSZ CEGIEŁKA                              21. BARTEK ŁAZARCZYK

22. KUKA WODZYŃSKI                                22. JAKUB RYCHCIK

23. DOMINIK SUMIŁA                                  23. BARTEK KARBOWSKI 

24. FILIP KRYSTOWCZYK                            24. PATRYK GRZYBICKI

25. PAWEŁ PIEKARSKI

26. ARTUR EWERTOWSKI

27. ŁUKASZ BORUSZEWSKI

28. ADRIAN TOLAK

 

...............................................

GRUPA - C ( /2009/ 2010 )

 

- TRENER: RADEK FRYZA - 500 178 600   

- KAROL JANICKI - 509  241 844   

.............................................

 

 

 



Reklama

Kalendarium

25

09-2016

niedziela

26

09-2016

pon.

27

09-2016

wtorek

28

09-2016

środa

29

09-2016

czwartek

30

09-2016

piątek

01

10-2016

sobota

Statystyki drużyny

galeria - ZDJĘCIA Z ZAJĘĆ SPORTOWYCH